Zgłoś newsa
Zgłoś błąd
Zgłoś organizację
Kontakt
mniejsza czcionka większa czcionka wersja dla niedowidzących
pps.czestochowa.pl
KALENDARZ
Zostaw 1% w Częstochowie Zgłoś swoją organizację Baza NGO Rodzina 500+ Częstochowskie Centrum Organizacji Pozarządowych Elektroniczny Generator - konkurs ofert Elektroniczny Generator - mały granat
Kino Seniora - zapraszamy na kolejne seanse

Kino Studyjne OKF ILUZJA zaprasza na kolejne seanse w cyklu Kino Seniora. Kino działa w rygorze sanitarnym, udostępniając połowę miejsc na sali,  z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Widzowie są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką.

Rekomendujemy zakup biletów ONLINE : przycisk KUP BILET w prawym górnym rogu na stronie kina Studyjnego OKF Iluzja www.okf.czest.pl

Przypominamy, że cały czas można korzystać także z Wirtualnej Sali na platformie www.mojeekino.pl

Przed wejściem do kina Widz zobowiązany jest do skorzystania z płynu do dezynfekcji rąk, znajdującego się w dozowniku w holu kasowym.

Widz jest zobowiązany zachować bezpieczny dystans 2 metrów od innych osób w kolejce do kasy, przy wejściu i wyjściu z kina.

Kino Studyjne OKF ILUZJA
Al. Najświętszej Maryi Panny 64
42-217 Częstochowa
www.okf.czest.pl
www.mojeekino.pl
biuro - 34/ 344 40 10
kasa   - 34/ 344

W cyklu Kino Seniora  znajdą się następujące filmy:
9 marca, godzina 12.00, bilet 10 zł     LEKCJA MIŁOŚCI  

Polska, 2019, 75 min. reż. Małgorzata Goliszewska, Kasia Mateja

"Ta cząstka życia należy do mnie!" stwierdza Jola – ekscentryczna, kochająca kolorowe stroje kobieta tuż przed siedemdziesiątką. Po pięćdziesięciu latach zdobywa się na ważny krok – ucieka z Włoch, od małżeńskiego koszmaru, do swojego rodzinnego Szczecina. Tam wreszcie żyje tak, jak zawsze marzyła: tańczy, śpiewa, pisze wiersze i piosenki. Jej teksty opowiadają o miłości, której nigdy nie zaznała. W oczach Joli świat jest romantyczny, kolorowy, dramatyczny. Pewnej nocy na parkiecie w Cafe Uśmiech poznaje Wojtka – starszego od siebie mężczyznę, który zakochuje się w niej bez pamięci. Wszystkie przyjaciółki Joli, a także szóstka jej dzieci, namawiają ją do rozwodu z Bogdanem, alkoholikiem, który został we Włoszech. Tylko ksiądz stara się ją od tego odwieść, twierdząc, że powinna wybaczyć i pozostać wierną do końca. Jola się waha i nie wie, co robić. Zmierzyć się z trudnym rozwodem i wyjść na nowo za mąż? A może po prostu żyć chwilą i nie wracać do przeszłości? Czy odważy się żyć swoim życiem?

25 marca, godzina 12.00, bilet 10 zł      PALM SPRINGS
USA 2020, 90 min., reż. Max Barbakow
wyk.: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons i in.

Inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Beztroski Nyles i zadeklarowana singielka Sarah, poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień.  W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Zapraszamy - szczególnie częstochowskich seniorów - do skorzystania z ofery filmowej Kina Studyjnego OKF Iluzja

Foto ze strony Kina Studyjnego OKF Iluzja


Pozostałe aktualności
Jasne, że Częstochowa

Redakcja portalu:
ul. Focha 19/21 pok 29 i 46
tel.+48 34 3707 480
tel.+48 34 3707 773
tel.+48 34 3707 493
pon-pt 7.30 – 17.00
redakcjapps@czestochowa.um.gov.pl
webmasterpps@czestochowa.um.gov.pl

Wydział Polityki Społecznej
Urząd Miasta Częstochowy
ul. Śląska 11/13, pok.401
42-217 Częstochowa
tel. +48 34 370 71 00 centrala UM
fax +48 34 370 71 70
tel. +48 34 370 76 31 sekretariat wydziału
ps@czestochowa.um.gov.pl